Якщо ви вибрали доставку поштою, ви можете скасувати своє замовлення протягом однієї години з моменту розміщення замовлення.
Якщо ви вибрали будь-який інший спосіб доставки (наприклад, експрес-доставку кур'єром), у вас буде всього 30 хвилин на те, щоб скасувати ваше замовлення з моменту його підтвердження.
Якщо ви хочете скасувати своє замовлення, натисніть тут для входу в ваш Особистий Кабінет. Подивіться на свій останній замовлення: якщо поряд з ним є кнопка «Скасувати / Переглянути», то у вас ще є час, щоб скасувати замовлення, натиснувши цю кнопку. Статус зміниться на "Скасовано".
Після закінчення цього часу (1:00 для стандартної доставки і 30 хвилин для експрес-доставки) скасувати замовлення неможливо.
Просимо врахувати, що у разі успішної відміни заказу гроші не знімаються з вашого рахунку, але іноді ваш банк або емітент карти блокує цю суму на строк до 10 робочих днів. У цьому випадку ви можете звернутися безпосередньо в ваш банк, щоб дізнатися, чи можна отримати доступ до цих коштів швидше.

10-2.png     8-2.png     20.png


Категорії

Виробники

Accept

Ми використовуємо різні файли на веб-сайті та при листуванні по електронній поштіщоб надавати вам свої послуги й поліпшувати якість взаємодії з нашою службою.