Мінімальна сума замовлення - відсутня.
Максимальна вага посилки - 4000 кг.
Вартість доставки-автоматично розраховується, залежно від ваги посилки, обраної транспортної компанії, країни призначення вантажу.
Номер відстеження надається.
До 20 робочих днів *
Після відправки з нашого складу і проходження митниці посилка доставляється місцевим державним поштовим оператором.
Ви отримуєте повідомлення про прибуття посилки НА ВАШ поштову скриньку і після цього зможете забрати замовлення з найближчого поштового відділення, НАДАВШИ ДОКУМЕНТ, що засвідчує особу.


* Ми намагаємося вкластися в зазначені терміни, але у зайняте час (включаючи розпродажі) доставка може знадобитися більше часу. Іноді через технічних оновлень або непередбачених обставин (наприклад, погодних умов) деякі способи доставки можуть бути недоступні, крайнє час розміщення замовлення може бути зрушене, або ж терміни доставки можуть бути збільшені. Але в таких випадках ми завжди робимо все можливе, щоб звести подібні тимчасові зміни до мінімуму. Ми не несемо відповідальності за затримку з доставкою замовлення транспортною компанією. 20 днів - приблизний термін стандартної доставки. При обробці замовлення ми залишаємо за собою право або відправити Ваше замовлення повністю, або частково, у разі повернення товару зі складу постачальнику з яких-небудь причин.

10-2.png     8-2.png     20.png


Категорії

Виробники

Accept

Ми використовуємо різні файли на веб-сайті та при листуванні по електронній поштіщоб надавати вам свої послуги й поліпшувати якість взаємодії з нашою службою.