Мінімальна сума замовлення - відсутня.
Максимальна вага посилки - 500 кг.
Вартість доставки-автоматично розраховується, залежно від ваги посилки, обраної транспортної компанії, країни призначення вантажу.
Номер відстеження надається.
До 5 робочих днів *
Доставка кур'єром за вказаною адресою!
Після відправки зі складу і проходження митниці посилка доставляється службами DHL, TNT, EMS.
Ви отримуєте повідомлення (після проходження митного очищення) з номером відстеження і можливістю вибору зручного часу доставки. Зазвичай доставка кур'єрською службою здійснюється з 9 до 18 по робочих днях.
Якщо вас немає за вказаною адресою під час доставки замовлення, кур'єр залишить повідомлення з інформацією про те, яким чином ви можете забрати своє замовлення або вибрати новий час доставки.


* Ми намагаємося вкластися в зазначені терміни, але у зайняте час (включаючи розпродажі) доставка може знадобитися більше часу. Іноді через технічних оновлень або непередбачених обставин (наприклад, погодних умов) деякі способи доставки можуть бути недоступні, крайнє час розміщення замовлення може бути зрушене, або ж терміни доставки можуть бути збільшені. Але в таких випадках ми завжди робимо все можливе, щоб звести подібні тимчасові зміни до мінімуму. Ми не несемо відповідальності за затримку з доставкою замовлення транспортною компанією. 5 днів - приблизний термін стандартної доставки. При обробці замовлення ми залишаємо за собою право або відправити Ваше замовлення повністю, або частково, у разі повернення товару зі складу постачальнику з яких-небудь причин.

10-2.png     8-2.png     20.png


Категорії

Виробники

Accept

Ми використовуємо різні файли на веб-сайті та при листуванні по електронній поштіщоб надавати вам свої послуги й поліпшувати якість взаємодії з нашою службою.