Якщо ви замовляєте що-небудь безкоштовної-економ міжнародною доставкою, це буде, швидше за все, неотслежіваемих послуга. Це означає, що у нас немає номера відстеження, номера посилки, номера відправлення або коду, який ми могли б вам надати, щоб допомогти визначити місцезнаходження посилки.
Ви можете перевірити, чи був замовлення висланий з можливістю відстеження, якщо зайдете в ваш Особистий Кабінет і подивіться на свої останні замовлення.
Якщо в статусі вашого замовлення написано «Відстежити це замовлення», тоді при натисканні на посилання ви потрапите на сторінку кур'єра. Якщо ж статус показує «Відправлено», тоді ваше замовлення повинен бути доставлений вашій місцевій поштовою службою без можливості відстеження посилки.
У цьому випадку радимо вам звернутися в ваше місцеве поштове відділення, щоб дізнатися, чи є посилки на вашу адресу.
Зазвичай замовлення приходить до очікуваної дати доставки, зазначеної у вашому листі про підтвердження замовлення. Якщо він запізнюється, радимо звернутися в ваше місцеве поштове відділення.
ВАЖЛИВО! У разі вибору способу доставки без номера відстеження, наш магазин, а так само транспортна компанія не несе відповідальність за втрату / крадіжку / пошкодження посилки. Покупець самостійно оцінює всі ризики при виборі способу доставки без номера відстеження та покладає на себе відповідальність за втрату / крадіжку / пошкодження посилки, відправленої без номера відстеження.

10-2.png     8-2.png     20.png


Категорії

Виробники

Accept

Ми використовуємо різні файли на веб-сайті та при листуванні по електронній поштіщоб надавати вам свої послуги й поліпшувати якість взаємодії з нашою службою.