Безпечніше, ніж коли-небудь раніше. Ми використовуємо одну з найбільш безпечних систем оплати замовлень, існуючу на сьогоднішній день. Ми постійно аналізуємо і покращуємо наше програмне забезпечення з метою посилення безпеки.
Ми використовуємо для оплати відповідну галузевим нормам технологію Secure Sockets Layer (SSL), яка дозволяє кодувати потенційно конфіденційну інформацію, наприклад, ваше ім'я, прізвище, адресу, а також дані вашої кредитної картки. Інформація, якою обмінюються ваш комп'ютер і наш платіжний шлюз, не може бути прочитана в разі її перехоплення третіми особами. Дана технологія має наступні характеристики:
Ідентифікація - забезпечує пересилання даних від вашого браузера на відповідний сервер, а також надійність цього сервера.
Кодування - кодування даних, яка гарантує, що вони можуть бути прочитані тільки захищеним сервером.
Цілісність даних - перевірка того, що передаються дані не зазнали змін.
У малоймовірному випадку неправомочного використання вашої платіжної картки, ви повинні негайно повідомити про це емітента вашої картки для того, щоб отримати необхідний захист платежів.

10-2.png     8-2.png     20.png


Категорії

Виробники

Accept

Ми використовуємо різні файли на веб-сайті та при листуванні по електронній поштіщоб надавати вам свої послуги й поліпшувати якість взаємодії з нашою службою.