Вам потрібно ввести код саме так, яким ви отримали його, без пробілів. Введіть або скопіюйте код в графу «Промо-код» Ви зможете перевірити це під замовленими товарами, так як буде прибрана сума знижки, а ціна буде виправлена.
Вам необхідно ввести знижку / промо-код при оформленні замовлення - потім це зробити не можна.
Якщо у вас не виходить скористатися промо-кодом, перевірте наступне:
В одному замовленні можна використовувати тільки одну знижку / промо-код
Не можна використовувати знижку / промо-код для покупки подарункових сертифікатів, а також для оплати послуги доставки
Наші знижки промо-коди різняться, як і їх правила і умови користування, так що обов'язково все перевірте, коли отримуєте якісь коди. Коди можуть діяти тільки на певні товари, а у більшості є термін дії. Ви зможете знайти правила і умови там же, де знайшли і сам код, будь то електронний лист або вебсайт.
Деякі коди будуть працювати тільки для певних людей або для покупців з певних країн. Якщо ви отримали код у листі на вашу електронну пошту, то цей код може бути прикріплений саме до цього електронної поштової адресою. Переконайтеся, що аккаунт, з якого ви намагаєтеся зробити покупку з промо-кодом, зареєстрований саме на ту електронну поштову адресу, на який був висланий код.
Якщо ви перевірили все це і ваш промо-код все одно не працює, зв'яжіться з нашою Службою підтримки.

10-2.png     8-2.png     20.png


Категорії

Виробники

Accept

Ми використовуємо різні файли на веб-сайті та при листуванні по електронній поштіщоб надавати вам свої послуги й поліпшувати якість взаємодії з нашою службою.