Ми хочемо надати вам можливість повернути товари (у тому числі і придбані на розпродажі) без зайвого клопоту, так що ви можете повернути будь-який товар протягом 30 днів з моменту отримання замовлення.
Хочете щось повернути? Немає проблем. Ви можете повернути товар, скориставшись будь-якою поштовою або кур'єрською службою. Тільки переконайтеся, що повертаєте товари саме в тому стані, в якому вони до вас прибутку.
Оскільки відповідальність за збереження посилки лежить на вас до тих пір, поки вона не прибуде на наш склад, не забудьте запросити підтвердження відправки у вашої поштової служби. Таким чином, якщо ваша посилка загубиться в пересиланні, ви будете мати доказ того, що ви її відправили.
Все, що нам від вас вимагається - це номер вашого вихідного замовлення, до якого цей товар відноситься, а також ваші дані. Без цієї інформації ми не зможемо оформити повернення грошей, тому переконайтеся, що вклали заповнену форму про повернення в посилку з повертається товаром.
Якщо ви хочете замінити товар на аналогічний іншого кольору або розміру, вам необхідно розмістити нове замовлення. Вислати заміну товару, що повертається, який вам не підійшов або не сподобався, ми не можемо, але ми зробимо повернення грошових коштів по отриманні посилки на нашому складі.
Форма повернення доступна в особистому кабінеті покупця.
Як правило, повернення товару на наш склад займає до 21 робочого дня, в залежності від країни проживання та обраної вами поштової служби.
Як тільки ми отримаємо товар, що повертається в оригінальному стані, ми направимо вам електронного листа і повернемо платіж тим же способом, який ви використовували для оплати. Зазвичай обробка повернутої посилки відбувається протягом 24 годин.
Будь повертані суми автоматично перераховуватимуться на карту, яку ви використовували для розміщення початкового замовлення. Це звичайно займає три робочі дні, в залежності від вашого банку / емітента картки. Також просимо врахувати, що при поверненні будь-якого товару з його вартості віднімається вся знижка повністю, використана при оформленні замовлення, якщо без повернутого товару загальна вартість замовлення не відповідає умовам знижки.
Якщо товар буде повернений нам в неналежному стані, що малоймовірно, ми будемо змушені повернути його вам, при цьому вартість пересилки ви будете зобов'язані самостійно сплатити.

10-2.png     8-2.png     20.png


Категорії

Виробники

Accept

Ми використовуємо різні файли на веб-сайті та при листуванні по електронній поштіщоб надавати вам свої послуги й поліпшувати якість взаємодії з нашою службою.