Якщо інформація, доступна по посиланню для відстеження, показує, що ваша посилка була повернута відправнику, це означає, що її відправили назад до нас на склад.
Цьому може бути багато причин. Якщо ви вибирали експрес-доставку, то справа може бути в тому, що кур'єр не зміг знайти адресу, йому ніхто не відкрив кілька разів підряд, або могли виникнути проблеми з митницею.
Якщо тому повернулася посилка, відправлена ​​неотслежіваемих способом доставки, то справа може бути у вашому адресі. Радимо перевірити адресу, вказану у вашому Особистому Кабінеті. Також радимо постаратися укластися в 30 символів за рядок при введенні адреси доставки, тому що в противному випадку адреса може не поміститися на посилці, і поштове відділення не зможе доставити її.
На жаль, статус «Повернуто Відправникові» означає, що замовлення відправляється назад до нас. Ми не можемо вислати це замовлення заново, але ми повинні отримати його через 21 робочий день, і тоді ми відразу ж повернемо вам гроші за нього.
Якщо ваше замовлення відправили назад, ви можете розмістити новий, як робите зазвичай. На всяк випадок обов'язково перевірте дані у вашому Особистому Кабінеті і переконайтеся, що все вказано вірно.

10-2.png     8-2.png     20.png


Категорії

Виробники

Accept

Ми використовуємо різні файли на веб-сайті та при листуванні по електронній поштіщоб надавати вам свої послуги й поліпшувати якість взаємодії з нашою службою.