Необхідно здійснити повернення? Без проблем!
Ви можете повернути будь-який товар і зажадати повернення грошей протягом 30 днів з моменту отримання початкового замовлення.
Якщо ви хочете замінити товар на інший розмір, колір або інший товар, вам потрібно буде розмістити нове замовлення. Вислати заміну товару, що повертається, який вам не підійшов або не сподобався, ми не можемо, але ми зробимо повернення грошових коштів.
Ми повернемо вартість придбаного вами товару. Це стосується і товарів, куплених на розпродажі. Товар повинен бути повернутий саме в тому стані, в якому ви отримали його. Товар повинен мати заводську упаковку. Всі бирки, наклейки, захисні плівки на екранах телефонів, захисні плівки на корпусі, захисні плівки на аксесуарах повинні бути на місці. Видалення захисних плівок не допускається. Також просимо врахувати, що при поверненні будь-якого товару з його вартості віднімається вся знижка повністю, використана при оформленні замовлення, якщо без повернутого товару загальна вартість замовлення не відповідає умовам знижки.
Ми не зможемо прийняти повернення у разі, якщо ви пошкодили заводську упаковку. Так само ми не приймемо повернення у разі, якщо були видалені бирки, захисні плівки, встановлені додатки, що відрізняються від заводської комплектації, товар має сліди використання. Ви повинні повернути товар саме в тому вигляді, в якому ви його отримали. Рекомендуємо вам не користуватися отриманим товаром до моменту його повернення. В іншому випадку ми відмовимо вам у поверненні товару.
Ми зможемо оформити повернення тільки тоді, коли отримаємо вашу посилку на нашому складі. Ця пересилання може зайняти до 21 робочого дня (виключаючи вихідні та святкові дні).
Ми не можемо прийняти повернення товарів, якщо поряд з назвою товару стоїть знак "+", з гігієнічних міркувань. Однак, якщо товар знаходиться в недоторканою оригінальній упаковці, або якщо товар є бракованим, повернення можливе.
Ми намагаємося приймати всі товари, що повертаються, незалежно від того, упаковані вони в оригінальну упаковку. Якщо товар буде повернений нам в неналежному стані, що малоймовірно, ми будемо змушені повернути його вам.
Всі товари після повернення перевіряються вручну.
Відповідальність за збереження товарів лежить на вас до моменту їх повернення на склад. Ласка, забезпечте належну упаковку товарів, щоб запобігти його пошкодженню під час пересилки.
Ми не несемо відповідальності за будь-які товари, які були повернуті нам помилково.
Обробка повернутої посилки може займати до 24 годин.
Переконайтеся, що використовувана поштова служба здійснює страхування вартості товарів, які ви повертаєте, або що ви отримаєте підтвердження про відправку.
Адреса для повернення: MODNY INT. Gaoxin South 7th Road, Shenzhen, Guangdong, 518057, China.
Якщо ви хотіли б повернути гроші за ваш товар, але з якоїсь причини не можете відправити його нам назад, тоді повернення грошей за нього буде здійснено на наш розсуд.

10-2.png     8-2.png     20.png


Категорії

Виробники

Accept

Ми використовуємо різні файли на веб-сайті та при листуванні по електронній поштіщоб надавати вам свої послуги й поліпшувати якість взаємодії з нашою службою.